Chusteczki Woodpulp Właściwy sposób użycia
Oct 13, 2017


Wiele osób sądzi, że chusteczki Woodpulp można sterylizować, ale także dają poczucie chłodu, więc lubię używać chusteczek do ścierania, aby wytrzeć twarz. Ale w rzeczywistości, ściereczki Woodpulp stosowane niewłaściwie, łatwo jest wywołać kontaktowe zapalenie skóry i inne alergie skórne.
W momencie zakupu
1, kupuj niezawodny wybór marki
Chusteczki Woodpulp zawierają dużo płynnych, bardzo łatwych do rozmnażania bakterii, które w procesie produkcyjnym wymagają stosunkowo surowych, regularnych producentów, pracowników na co dzień w powietrzu w celu dezynfekcji ozonem, aby zapewnić, że ściereczki Woodpulp w produkcji powietrza W kontakcie z bakteriami.
Kupując najlepszy wybór, aby uzupełnić integralność informacji o produkcie, dobrą reputację produktów zwykłych producentów.
2, staraj się nie używać produktu zbyt długą datę produkcji.
Chusteczki Woodpulp mają zwykle ponad półtora roku, wiele MM na zakupy, aby złapać dyskontowaną okazję, kupi dużo miejsca do przechowywania, chyba że bardzo szybko się zużyje, inaczej nie poleci się tego, szczególnie po więcej niż sześć miesięcy Kwota użytkowania.
3, zwracaj uwagę na opakowanie
Spróbuj użyć każdego kawałka drewna, który ma małą paczkę małych ścierek drewnianych, takich jak użycie wybranych ścierek Woodpulp, po każdym powinny być zamknięte, tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć substancji lotnych.
Częste używanie ściereczek Woodpulp może powodować kontaktowe zapalenie skóry:
1, ściereczki do czyszczenia ścierek drzewnych Niebezpieczne dodatki:
Bez względu na rodzaj ściereczek Woodpulp, są one mniej lub bardziej zawierające dodatki chemiczne, chociaż te dodatki podlegają ogólnokrajowemu zezwoleniu na inspekcję, ale w przypadku różnic indywidualnych, nie wszyscy odnoszą się do osób szczególnie wrażliwych, najlepiej nie używać ściereczek Woodpulp.
2, częste stosowanie w celu zmiany mikrośrodowiska skóry
Użycie ścierek Woodpulp, które utrzymywały ścieranie powierzchni skóry, może prowadzić do zmian w mikrośrodowisku powierzchni skóry, zaburzeń proporcji lipidów powierzchni skóry i zaniku i rozkładu naskórka keratynocytów, ale nie sprzyja zdrowiu skóry.
Ponadto, ściereczki Woodpulp mogą odgrywać czystą rolę w sytuacjach awaryjnych, ale nie mogą zastąpić mydła lub wody, najlepszej metody dezynfekcji lub umyć ręce mydłem i spłukać wodą.
podczas korzystania z niego
1, należy zwrócić uwagę na trwałość
Różne rodzaje chusteczek Woodpulp mają różny okres trwałości, o ile są używane do notowania:
Normalny okres trwałości "Woodpulp Wipes" wynosi zwykle od 6 miesięcy do 3 lat.
"Sterile Woodpulp Wipes" dzieli się na dwa typy, o ogólnym okresie przydatności do spożycia 2 lata.
"Okres przydatności do spożycia przez Woodpulp Wipes" wynosi zazwyczaj od 1,5 do 3 lat.
"Okres trwałości chusteczek do mycia dla kobiet" wynosi zwykle 3 lata; Chusteczki "Pielęgnacja damska na ściereczki do drewna" trwają zwykle 1 rok.
2, zwróć uwagę na materiał na ręcznik papierowy
Wysokiej jakości ściereczki Woodpulp wykonane są z wysokiej jakości surowców, z włókniny białej, bez jakichkolwiek zanieczyszczeń, nie będzie oczywistych zjawisk pillingowych.
Złe ściereczki do ścierek drzewnych mają oczywiste zanieczyszczenia, stosowanie tego procesu ma bardzo oczywiste zjawisko pilling. Chusteczki Woodpulp tego materiału są łatwe w formowaniu i ulegają degeneracji. Po stwierdzeniu, że ściereczki Woodpulp okazały się pleśnią, nie należy ich używać.
3, zwracaj uwagę na uszczelnienie
Worki z workami Woodpulp powinny być zapieczętowane i nie mogą być uszkodzone; zapakowane w skrzynie i puszki Chusteczki powinny być zapakowane i nie mogą być uszkodzone. Opakowanie jest szczelnie zamknięte w celu zachowania skuteczności sterylizacji ścierek Woodpulp. Podczas zażywania ściereczek Woodpulp należy trzymać się uszczelki, aby uniknąć wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego, powodując wyschnięcie ściereczek Woodpulp i wpływających na efekt.
4, nie może zastąpić ręki
Jeszcze kilka lat temu państwo przepisało papier toaletowy, ściereczki do ścierek drzewnych i inne opakowania produktów nie powinny być oznaczone jako "dezynfekcja", "sterylizacja" i inne słowa, ale obecna "dezynfekcja", "sterylizacja" jest nadal ważnym punkt sprzedaży tych produktów. Podobnie jak w przypadku ścierek Woodpulp reklamowanych punktem sprzedaży jest "dezynfekcja, sterylizacja", osoby używające ściereczek Woodpulp nie myją rąk i całkowicie zapominają, że składniki chemiczne pozostają w rękach, tak szkodliwe dla zdrowia.
5, nie można użyć ponownie
Chusteczki Woodpulp ponownie wykorzystują, nie tylko nie oczyszczają bakterii, ale również niektóre z żywych bakterii przeniesionych na powierzchnię nie są zanieczyszczone, nie używaj ich do wycierania oczu i innych wrażliwych części.
6, nie trzeć oczu bezpośrednio
Szczególną potrzebę przypomnienia jest użycie chusteczki do wycierania Woodpulp, w szczególności, nie należy bezpośrednio wycierać oczu, ucha środkowego i błony śluzowej, takich jak stosowanie skóry po obrzęk, swędzenie i inne objawy, należy natychmiast zaprzestać używania.