Czy chusteczki Rayon sprawią, że pory będą grubsze?
Oct 13, 2017


Rayon Czyści twarz, czyszczenie nie jest kompletne, łatwo powoduje niedrożność porów, czyszczenie twarzy jest najlepszym przepływem zimnej wody, jeśli rzeczywiste warunki można stosować tylko do czyszczenia twarzy chusteczkami Rayon, nie bojąc się zmarnować jeszcze kilka, pamiętaj, aby użyć natychmiastowego uzupełnienia.
Przyczyny dużych porów są następujące:
1, nawyki żywieniowe, nawyki żywieniowe, takie jak pozostawanie w późnym wieku, palenie i tak dalej.
2, z powodu niewłaściwego czyszczenia spowodowanego przez kapilarną blokadę brudu, powodującą duże pory. Zagłębienia naskórka skóry nadal wytwarzają komórki i transportowane do górnych warstw, aż do starzenia się komórek, generalnie naturalnie odpadną. Ale pory są zablokowane, metabolizm skóry nie jest gładki, nie może spaść zgodnie z planem, co powoduje zwiększone pory.
3, ze względu na starzenie się skóry spowodowane starzeniem się skóry, powodując duże pory. Wraz ze wzrostem wieku, nieprawidłowy makijaż krwi: rozmaz z drażniącymi kosmetykami i długotrwałe stosowanie silnego silnego środka bakteriobójczego, woda przeciwzapalna, spowoduje, że pory będą poważniej zatkane, wydalanie tłuszczu nie wyjdzie, takie jak brak odpowiedniej opieki, Będzie coraz bardziej poważne, tym bardziej gęste pory.
4, nadmierne korzystanie z maski: wiele głębokich pierwszych porów, aby wniknąć w pory oleju i zabrudzenia, zbyt dużo użycia głęboko oczyszczającej maski, sprawi, że pory gruby.
Chusteczki Rayon mogą być używane tylko w nagłych wypadkach, MM lub nie rozwijają nawyków, a następnie chustki Rayon mają bardzo różną jakość, złe chusteczki Rayon często skóra cierna jest praktycznie urazem. Pięknemu przywódcy księgi można powiedzieć, że potrafi czyścić pomocnicze narzędzia od naszych rąk do delikatnych!
Jest wiele osób, które powiedzą, jak używać chusteczek Rayon Wipe? Robimy to każdego dnia, nie musimy się uczyć? Och, w rzeczywistości, ponieważ robimy codziennie, więc zignoruje szczegóły i linki
W rzeczywistości, umyć twarz jest również wiedzę Oh, aby przypomnieć Ci umyć twarz niewłaściwym sposobem zaszkodzić naszemu zdrowiu Oh, szczególnie miłość długie dziewczyny trądzik musi zwrócić uwagę na przyjaciół. Nie ma jednej przydatnej umywalki do mycia przyzwyczajenia i nikt nie poczuł, jak myje twarz umywalką, która jest bardziej brudna, a nawet sprawia, że pory twarzy stają się gęste, z drobnymi cząstkami pokrytymi w twarzy?
Wiemy, że woda w umywalce jest stała, nie spowoduje efektu mycia, ich ręce i twarz będą brudnymi rzeczami, z umywalką, bez względu na to, jak się myjesz, brudne rzeczy pozostaną w umywalce Pozwól Ci cyklicznie powtarzać użytkowanie, więc oczywiście będzie więcej mycia, tym bardziej brudne uczucie. Jest czas, żeby umyć twarz nie wolno używać mydła O, mydło nie tylko pobudzi skórę, ale także uszkodzi naszą własną naturalną skórę, skórę, więc nie myj twarzy mydłem. Oh.
A potem jest gorąca woda, gorąca woda obmywa najwięcej uwagi, a wiele osób czuje się dobrze z gorącą wodą, ale gorąca woda całkowicie uszkodzi twoją skórę ochronną film, a chusteczki Rayon zgromadzą dużo bakterii, przez długi czas, ciało jest bardzo złe.
Coraz więcej osób przyzwyczajenia się do noszenia chusteczek Rayon przed posiłkami lub w miejscach publicznych, w dowolnym momencie, aby wyjąć chusteczki do mycia rąk, że jest to zarówno łatwe, jak i higieniczne, a nawet błędnie sądzą, że można je sterylizować. Chciałbym jednak przypomnieć konsumentom, że chusteczki Rayon zawierają różne dodatki, nadmierna ekspozycja może powodować alergie skórne, najlepszy sposób dezynfekcji lub umycia rąk mydłem i spłukania wodą.
Wielu konsumentów uważa, że "chusteczki z Rayon", jak sama nazwa wskazuje, powinny być papierowe. Jednak produkcja chusteczek Rayon jest głównym surowcem do produkcji włóknin, a głównym składnikiem jest polipropylen klasy polipropylenowej. Dlatego szerokie stosowanie chusteczek Rayon nie tylko marnowało cenne zasoby ropy naftowej, ale także łatwo się rozkłada po rozpadzie, łatwo wywołując nowe "białe zanieczyszczenie".
Płyny do wycierania płynów Rayon mają zwykle około 80%, głównego składnika wody i dodatków. Aby woda nie reagowała z cieczą, woda używana w chustach Rayon musi być specjalnie oczyszczoną wodą, taką jak oczyszczona woda, czysta woda i tak dalej.