Do matki, aby wybrać różnorodne dziecko Woodpulp Wipes Doświadczenie
Sep 05, 2017

Dla matki, aby wybrać różne dziecięce doświadczenie Woodpulp Wipes
Skóra dla niemowląt noworodka jest szczególnie delikatna, po każdej toalecie najlepiej jest użyć ściereczki do mokrego chusteczki. Podobnie jak mokre ręczniki papierowe, aby utrzymać bliski kontakt z noworodkiem, początkujący rodzice muszą zachowywać ostrożność podczas zbierania, aby nie narobić dyskomfortu dla niemowlęcia, ale także do problemów życia w rodzinie. Że kiedy wybór noworodki wilgotne chusteczki, zwróć uwagę na co? Szczególnie poświęcony przyszłym matkom po 80 matkom, aby dowiedzieć się o tym
1. Uwaga mokrego ręczniki składniki, składniki na jakość mokrej tkanki jest istotne, nie lekceważ tej wielkości drewna Wieszak Woodpulp, który może być dużo treści, w celu osiągnięcia produktu potrzebuje wilgoci, wilgoci, dodatkowo na bakterie i inne efekty, marka Woodpulp Wipes dodawała różne składniki, niektóre dobre dla dziecka, niektóre złe nie jest złe, a niektóre składniki będą boli dziecko, więc matka w chwili zakupu nie zignoruj tego na jednym dłoń. Baby Wieszak Woodpulp nie może dodawać alkoholu, smaku, podrażnień, środka fluorescencyjnego i tak dalej.
2. Zwróć uwagę, że wybieramy mokry papierowy ręcznik, gdy musimy patrzeć na uszczelnienie opakowania. Ponieważ uszczelnienie opakowania jest dobre, utrzymuj efekt sterylizacji Woodpulp Wipes na wysokim poziomie. Worki przecierania Woodpulp powinny być szczelnie zamknięte, bez uszkodzeń; pakowane i pakowane opakowania Woodpulp Wipes powinny być kompletne, bez uszkodzeń. Nowicjusz rodziców w dostępie do Ściereczki Woodpulp, aby natychmiast wkleić dobre uszczelnienie, aby uniknąć wysokiej temperatury lub bezpośredniego światła słonecznego, powodując suchą miazgę z miazgi drzewnej i wpływać na jej działanie.
3. Należy zauważyć, że poczucie i zapach mokrej tkanki jest wiele różnych typów i marek. Różne wilgotne chusteczki są bardzo różne pod względem dotyku i zapachu. Niektóre ściereczki Woodpulp są bardzo gęste, niektóre bardzo miękkie, a niektóre zapach aromatyczne, niektóre podstawowe nie ma zapachu. Sugeruję, aby matka najlepiej kupowała stosunkowo miękką i grubą, nie zapach Woodpulp Wipes. Wybierz dziecko Wieszak Woodpulp będzie bardziej miękki, dziecko bardziej wygodne.
Po pierwsze, dezynfekcji Woodpulp Wipes ogólnie sub-pachnące i pachnące, w celu zminimalizowania stymulacji skóry, najlepszy wybór bez zapachu, szczególnie wrażliwej skóry.
Po drugie jałowe Wieszaki Woodpulp nie są używane do czyszczenia twarzy, stosowanie zwykłych ściereczek Woodpulp może uszkodzić delikatną skórę twarzy. Jeśli chcesz używać do czyszczenia twarzy, pamiętaj o tym, aby w opakowaniu znajdować się w tkance drewna: można użyć do czyszczenia wyrazu twarzy.
Po trzecie, dezynfekcja chusteczek Woodpulp jest na ogół w kilku formach opakowania, w miarę możliwości w jak największym stopniu, w jak największym stopniu, o ile jest to możliwe opcjonalnym opakowaniu, tak aby starała się utrzymać miazgę. Mokry ręcznik nawilżający, dezynfekujący. Użycie niezakłóconego opakowania przecierania Woodpulp, wyjęcie słupka, powinno niezwłocznie wkleić uszczelkę, aby uniknąć wysokiej temperatury lub bezpośredniego światła słonecznego, w wyniku czego suche ściereczki Woodpulp wpływają na wyniki.
Po czwarte, powinniśmy zwrócić uwagę na podrażnienie, nie używaj ściereczki Woodpulp bezpośrednio laują oczy, uszkodzenia skóry, takie jak użycie Wieszak Woodpulp po podrażnieniu skóry, świąd, podrażnienie i inne objawy, należy natychmiast przestać używać.
Producenci chusteczek Woodpulp Potrzebu Woodpulp Wipes: sprzedaż panie w supermarkecie opiekę nad Woodpulp Wipes w opakowaniach oznaczone są: "czystość prywatności części, z dala od hodowli bakterii, odświeżający smak". "Wartość pH płynu zgodna z ludzkim środowiskiem ciała może równoważyć pH". Surowe surowce obejmują octan chlorheksydyny, glicerol i czystą wodę i smak itp., Do czyszczenia miesiączki, korzystania z toalety, codziennej opieki nad dziećmi.
Lakier Woodpulp ma pewien efekt bakteriostatyczny, ale ogólnie nie może być sterylizowany, co wymaga szczególnej uwagi. Jednocześnie na potrzeby korzystania z opieki przyjaciół Woodpulp Wipes, należy zwrócić uwagę na datę produkcji i zapisać środowisko, ze względu na Woodpulp Wipes na ochronę środowiska jest bardzo wysoka, w wysokiej temperaturze niektóre składniki farmaceutyczne mogą być niestabilne, a tym samym wpływają na wykorzystanie wyników W tym samym czasie, staraj się wybrać niezależny mały pakiet produktów, po wygaśnięciu można bezpośrednio odrzucić, nie ma wpływu na opakowanie innych produktów. Jeśli jest to duży pakiet produktów, po wydobyciu, należy niezwłocznie zapieczętować, aby zapewnić bezpieczeństwo pozostałych produktów.