Pochodzenie mopa
Jun 22, 2018

Mop powinien pochodzić z szmaty. Kiedy ziemia, którą należy oczyścić, jest ziemią, ludzie boją się, że chcą ją usunąć, niekoniecznie by ją wytrzeć. Wraz ze wzrostem produktywności i zmianą warunków życia potrzeba szorowania, gdy czysta ziemia zostanie zmieniona z gleby na czyste deski i łupki. Najwcześniejsza ziemia do szorowania powinna być szmatką. Chociaż pranie sprawiło, że podłoga była czysta, pierwsze pytanie operatora stało się zbyt zmęczone. Problem jest źródłem inspiracji, ktoś zainstalował długi uchwyt na szmatce, oh, różnica - widać korzyści, nazwa obrazu - " mop ". Mop przyszedł na świat. "Pionowe chodzenie" zostało zrealizowane.


Po długim czasie znów pojawił się nowy problem. Część robocza mopa, sama głowica mopa, również wymaga ciągłego prania. Problem czyszczenia głowicy mopa na rękę operatora wzrasta do problemu, który należy rozwiązać. Dlatego inteligentni ludzie, dla mopa z urządzeniem "wykręcania wody" i "suszenia obrotowego" urządzenia, które ma "wykręcający mop" i "suchy mop", aby rozwiązać problem odwodnienia głowy mopa.


Wraz z rosnącym wzrostem drzewa nauki, materiały używane w głowie mopa stają się coraz bardziej rozległe. Od wczesnych pasków bawełny opracowali włókniny, włókna superfine, a nawet jeden kawałek kolodium (mop mopa). Mop koloidalny jest bardziej odpowiedni do czyszczenia wody pitnej w kuchni i toalecie ze względu na jej silne wchłanianie wody i dopasowanie wygodnego urządzenia do wyciskania wody.


Mop korbowy podnosi mózg na pręcie mopa, a część korbowa jest dodawana do tradycyjnego pręta prostego, co sprawia, że ruch głowy mopa na ziemi jest wygodniejszy i mniej pracochłonny. Rozwiązuje on trudny problem prostowania pręta prętowego, a resztki śmieci są popychane i wypychane na dno. W tym samym czasie kołyska wahadłowa może być również wysoka dla mopa. Obrotowe, dokładne czyszczenie obrotowe zapewnia moc.

Dzisiaj funkcje mopów stale się rozszerzają, a urządzenia pomocnicze pojawiają się jeden po drugim.


Hangzhou U-cloths Commodity Co., Ltd.

Jesteśmy profesjonalnym producentem chusteczek czyszczących z Chin.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Village, Banqiao Town

Miasto: Linan, Hangzhou

Stan: Zhejiang

Kod pocztowy: 311301

Kraj: Chiny

Kierownik: Shane Zhou

E-mail: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728