Wielkość eksportu i rozwoju konsumpcji wiskoza chusteczki w Chinach
Jul 03, 2017

Eksport głośności i zużycie rozwoju wiskoza chusteczki w Chinach

Wiskoza chusteczki jest non-woven (włóknina tkaniny), tkaniny, położył powietrza papier lub inny materiał jako przewoźnik, z wody oczyszczonej, jako produkcji wody, środków konserwujących, dezynfekujący, istota, utwardzanie płynu, takiego jak Akcesoria do ludzkiego ciała lub obiektu powierzchni z Czyszczenie, Pielęgnacja skóry, bakteriostatyczne działanie takich jak jednorazowe papier toaletowy.

Wiskoza chusteczki jest non-woven (włóknina tkaniny), tkaniny, położył powietrza papier lub inny materiał jako przewoźnik, z wody oczyszczonej, jako produkcji wody, środków konserwujących, dezynfekujący, istota, utwardzanie płynu, takiego jak Akcesoria do ludzkiego ciała lub obiektu powierzchni z Czyszczenie, Pielęgnacja skóry, bakteriostatyczne działanie takich jak jednorazowe papier toaletowy.

Zgodnie z klasyfikacją obiektu w aplikacji, można podzielić na organizm człowieka z wiskozy z wiskozy mokry ręcznik chusteczki i obiektu, byłej jest głównie do higieny osobistej opieki, w tym regularne sprzątanie, opieki, opieki dla kobiet, absolutorium makijaż specjalnej troski, opieki nad pacjentem i innych osobistych zachować szczególną ostrożność, wiskoza chusteczki. Ten ostatni jest głównie dla tabeli czyste, wytrzeć z antybakteryjną, w tym elektronicznych produktów czyste, hutch urządzenia Czyszczenie produktów, środki czystości, dekoracje, konserwacji skóry i czyszczenie, czyszczenie samochodu i jego treści z wiskozy czyste mokry ręcznik.

Według właściwości funkcjonalne można podzielić na zwykłych wiskoza chusteczki, sanitarne chusteczki wiskoza. Wśród nich tylko zwykłe wiskoza chusteczki mają efekt czyszczenia; Sanitarne chusteczki wiskoza mają efekt sterylizacji, a szybkość zabijania bakterii jest zwykle większa niż 90%.

Od 1970 roku wiskoza chusteczki pojawiły się jako żywności i napojów, narzędzie do czyszczenia. Aż do 1990 r. s, ze zdrowiem konsumentów nawyk i poprawić jakość życia, funkcja wiskoza odświeżających stopniowo przez potrzeby na codzienne potrzeby, uzyskania większych rozwinąć jego zastosowań i aplikacji. Ulepszone wraz ze wzrostem dochodów ludzi, świadomości na temat zdrowia, konsumentów, aby poprawić jakość życia i nawyki zdrowotne, jednorazowych wyrobów sanitarnych popyt jest coraz wyższe, wiskoza chusteczki stopniowo stają się dzienne potrzeby ludzi. Globalnie wiskoza chusteczki konsumenta na rynku po raz pierwszy w Ameryce Północnej, Europie Zachodniej i innych krajów rozwiniętych i następnie stopniowo do krajów rozwijających się takich jak rozwój Azji Pacyfiku, ma teraz tworzą nabiera tempa w europejskich i amerykańskich rynki dojrzałe i stabilny i wzorzec rozwoju rynku Azji Pacyfiku.

Wiskoza chusteczki są importowane do naszego kraju tylko około 2000. Chociaż wskaźnik penetracji wiskoza odświeżających jest stosunkowo niska na rynku krajowym, przemysł krajowy wiskoza chusteczki rozwija się dynamicznie. Według chińskiej produkcji papieru stowarzyszenia profesjonalnych Komitetu codzienne księgi, wiskoza chusteczki zarejestrowanego producenta w Chinach ma więcej niż 1000, głównie w guangdong, zhejiang, jiangsu, Szanghaju, fujian, hubei, anhui, shandong, liaoning, Beijing i innych miejscach.

2011-2015 produkcji wiskoza chusteczki w Chinach wzrosła od 25.60 mld tabletki tabletki 484.9 mld, a roczna stopa wzrostu mieszanki osiągnął procent 17.31, według profesjonalnych Komitetu Stowarzyszenia papieru Chiny na papierze życia. Wiskoza mokry ręcznik fabryki w Chinach sprzedaży wzrosły od 24,6 mld do 24,6 mld, mieszanek roczna dynamika 17.89% wiskoza chusteczki sprzedaży eksportowej w Chinach wzrosły od 10,92 mld do powrotu 14,26 mld, mieszanek roczna stopa wzrostu 6,90%. Widać, że z Chin wiskoza chusteczki, rosnącego rynku popytu, wiskoza chusteczki sprzedaży wzrost eksportu w Chinach stopniowo spadło, sprzedaży na rynku krajowym proporcji sprzedaży fabryki, wiskoza chusteczki rynku w Chinach rośnie również trend roku.