Wybierz chusteczki, aby zwrócić uwagę na szczegóły
Jun 26, 2017

Wybierz Ściereczki, aby zwrócić uwagę na szczegóły
Chusteczki weszły coraz więcej osób w rodzinie, a korzystanie z różnorodnych, szerokiej gamy, aby przynieść wiele wygody. Ale ludzie przy zakupie chusteczek muszą zwracać uwagę na to, czy konieczne jest wycieranie wymagań dotyczących skóry na wysokim punkcie, ponieważ wiele czasu niektórzy materiał nie nadają się do czyszczenia chusteczek ciała ludzkiego, a następnie Czyści uwagę? Lato jest powszechnie stosowane w szczytowym sezonie chusteczek chusteczek, wiele osób jest przyzwyczajonych do wycierania, niewiele osób może myśleć, że będzie bolało skórę, wszyscy wiemy, że chusteczki są zapisywane nad materiałem i środkami ostrożności, a także muszą zapłacić więcej Uwaga.
Dezynfekujące chusteczki mogą być używane do czyszczenia rąk podczas wycierania rąk, wycierania stołów i krzeseł, przed posiłkami lub bez wody i mydła, ale ich skutki są ograniczone do tego. Ponieważ niektóre składniki zawarte w dezynfekcji chusteczek mają również wpływ na organizm człowieka, takie jak chlor, proszek bielący, alkohol itp., Te składniki nie będą zaznaczone na opakowaniu, ale będą stymulować skórę, błonę śluzową, oczy, Częste użycie powoduje wysuszenie skóry. Dlatego nie można go użyć do bezpośredniego przetarcia oczu, ran, części prywatnych. Samice pielęgnacji chusteczki, głównie dodać sterylnych składników leków, twierdząc, że "można oczyścić prywatność miejsca, aby uniknąć hodowli bakterii, odświeżające unikanie". Ale nie zaleca kobietom korzystania z ich prywatnych części. Chociaż może odgrywać pewien stopień działania antybakteryjnego, ale nie może być sterylizowany, ale złamie korpus pierwotnej równowagi kwasowo-zasadowej, powodując wiele chorób ginekologicznych.
Skóra niemowlęcia jest bardzo delikatna, dlatego w porównaniu z chusteczkami dla dorosłych, chusteczki dla niemowląt wymagają wyższej. Pielęgnacja Dziecięca podzielona jest na zwykłe Ściereczki (wycieranie pośladków) i ręcznik Wipes for Wipes. Chusteczki do noszenia dzieci nie mogą dodawać alkoholu, zapachu, konserwantów, środków fluorescencyjnych, ale nie można ich lekceważyć. Szczególnie miłość do jedzenia dziecka, nie można używać mokrego ręcznik do ręki, można użyć gazy lub ręcznik zanurzony w ciepłej wodzie, aby wytrzeć.
Jak kupić i bezpiecznie używać ściereczek? Działy administracji zdrowia przypomnieć, przy zakupie powinny być do regularnych supermarketów, centrów handlowych lub aptek, w jadalni przy użyciu mokrych ściereczek należy zwrócić uwagę na następujące cztery punkty:
Jeden jest wykwalifikowany Wipes z miękkim, eleganckim smakiem, faktura biała, po użyciu nie puch. Produkty wewnętrzne powinny zawierać wilgoć, nie suche; niska jakość ściereczki Ściereczki mają tendencję do zapachu w trakcie stosowania znacznego zjawiska pillingu, a niektóre nawet długie, spleśniające, podrażnienie skóry, powodujące swędzenie, uczucie bólu.
Po drugie, ściereczki powinny być oznakowane na opakowaniu nazwy produktu, nazwy firmy produkcyjnej, adresu, numeru pozwolenia na zdrowie. Etykiety produktów (łącznie z instrukcjami) i treść promocyjna muszą być prawdziwe, nie powinny pojawić się ani sugerować efektu leczenia choroby.
Po trzecie, należy zwrócić uwagę na datę produkcji i ważność produktu lub partii produkcyjnej i ograniczyć użycie tej daty. Nie kupuj, używaj ściereczek po upływie terminu ważności lub nie wskazujesz daty ważności.
Po czwarte, zwróć uwagę, aby sprawdzić opakowanie produktu jest w stanie nienaruszonym, nie kupuj i nie używaj uszkodzonych opakowań, aby zapobiec wtórnemu zanieczyszczeniu wyrobu.