Badania nad przemysłem chusteczek dla niemowląt w Chinach w latach 2016-2022
Jul 03, 2017

Badania nad chińskim przemyśle poliestrowych produktów dla niemowląt w latach 2016-2022

Pod koniec 1980 roku, Chiny zaczęły mieć kilka krajowych przedsiębiorstw produkują poliestrowych chusteczek, Shanghai produktów sanitarnych linii Hitachi, LTD. (dawniej znany jako karton Szanghaj siedem prac) jest jedną z najwcześniejszych produkcji wyrobów z poliestru ręczników produktów, marka jest "tylko miłość" (przedsiębiorstwo jest tylko dla zagranicznych firm do robienia produktów marki), okres Poliestru Wipes głównych produktów na rynku krajowym. W połowie lat 90. był to wczesny etap rozwoju tkanin poliestrowych. Pekin piner produktów z papieru., LTD., Harbin jingqi papieru co., LTD. I anhui tongling bofa co., LTD., Kupili ponad 10 płaskich tkanin poliestrowych wykonanych przez Tajwan tai shun firmy i zhiqi firmy. Changchun siter zdrowia produktów co., LTD. Wprowadziła włókna poliestrowe ze Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii i Hiszpanii do cięcia, składania i pakowania wyposażenia. W tym czasie produkcja ręczników poliestrowych może znacząco poprawić wydajność i klasę, produkty zewnętrzne (komercyjne), które zajmują domową konsumpcję wzrastają szybko, ale ich stosowanie jest ograniczone do skóry czystej (ścieraj ręce i twarz), pojedynczy struktura odmian.

Po 2000 roku jest to szybki etap poliesterowego ręcznika na mokro. Johnson & johnson (Chiny) co., LTD. Produkcja pielęgnacji ręczników poliestrowych po wejściu na rynek krajowy, nasz główny inżynier, pan Fly najpierw zapłacił mniej w krajowych badaniach i rozwoju pierwszych domowych urządzeń poliestrowych, domowych urządzeń poliestrowych Wipes w domowych, a następnie wchodzi w pole przedsiębiorstwa.

Nagły wybuch SARS w 2003 r. Sprawiły, że sterylizowane włókna poliestrowe stały się najpopularniejszymi towarami na rynku. Ponieważ ilość produktów wzrosła gwałtownie, pojawiła się nawet w Pekinie i innych miastach. Po SARS, świadomość zdrowia ludzi wzmacniających ogólnie, silne zapotrzebowanie rynku na rozwój produkcji wyrobów poliestrowych Wipes stwarza krajowy przemysł wyrobów włókienniczych Polyester Wipes rozwija się szybko. Producenci ręczników z poliestru, aby zwiększyć Jin Jin Heng papieru co., LTD., Guangxi shu ya rodzinnych produktów do pielęgnacji życia., LTD., Baoding YiHou do papieru co., LTD., Takich jak zdolności produkcyjne dużych przedsiębiorstw i setki małych przedsiębiorstw . Obecnie na rynku krajowym znajduje się setki marek poliestrowych mokrych ręczników, a wiele eksportuje produkty wysokiej jakości, a liczba produktów do obróbki krawędzi stałych wzrasta.

W Chinach rodzi się od 20 do 30 milionów niemowląt rocznie, a między 8 a 36 miesiącem życia jest około 45 milionów niemowląt i 312 milionów dzieci, a 80 milionów dzieci to dzieci w wieku od 0 do 4. W następnym 10 do 20 lat, niemowlęta z poliestrowych chusteczek wykazują silne perspektywy rozwoju. Specjalna chusteczka wilgotna dla niemowląt poliestrowych w latach 2009-2012 wykazała tendencję do poszerzenia zdolności rynkowej, zdolności rynkowej 8,593 mld sztuk, 2009, 2010, 10208 miliardów, jako zwiększenia świadomości opieki zdrowotnej, grupy niemowląt do rosnącej liczby zastosowań, do 12.372 mld, 2011, 2012, zdolności rynkowej 14,65 mld sztuk.

Wiele przedsiębiorstw tylko wstępnie do rynku tkanin poliestrowych, nie traktuje go jako całkowicie niezależnej kategorii produktów, aby naciskać, w tym samym czasie, ze względu na to jest tymczasowo nie może jak normalny rynek tkanek, stają się potrzebami ludzi, więc ogólny rynek sprzedaży, producentów, aby promować inwestycje i postrzeganie przez konsumentów jego ograniczeń, takich jak Poliester Wipes z dala od prawdziwie niezależnego rynku, nadal jest pewna odległość. "Ale musimy zauważyć, te kilka lat akceptacji konsumentów dla spontaniczności Poliester Wipes stopniowo dojrzewają, przedsiębiorstwo, jest wielu, którzy kupują, rynek tkanin poliestrowych stoi przed wielką szansą."

Przemysł przewiduje, że rynek poliestrowych ręczników na mokro w Chinach jest w fazie "blowout" i będzie prowadzony przez niewielkie wydarzenie, które napędza wzrost w całej branży. Czy może to być mała rzecz specjalna specjalna chwila grypy? Gatunki domowej bielizny poliestrowej są nadal ograniczone do regularnego czyszczenia wilgotnych chusteczek, antybakteryjnych typów poliestru oraz na świecie, szczególnie w Ameryce Północnej, Europie i innych rozwiniętych krajach i regionach rodzajów tkanin poliestrowych, które wykraczają poza zakres poznawczy człowieka, w krajowych tabeli zawartości dezynfekcji ręcznik poliestrowy jest powszechnie popularny w obcych krajach, rodzimych przykładów krajowych. Dlatego też krajowy rynek ręczników na mokro z poliestru jest również zgodny z międzynarodowymi. Firmy rozumieją również, że trendy rynkowe są niekontrolowane, a gdy rynek tkanin poliestrowych na mokro wzrasta, muszą szybko śledzić. W tym znaczeniu jest to tylko kwestia czasu, zanim rynek włókien poliestrowych zostanie zdetonowany.