Poliestrowych chusteczek Perspektywy Rozwoju
Jun 08, 2017

Poliester Wipes Perspektywy rozwoju
Wiele firm stara się wejść na rynek chusteczek poliestrowych i nie uznała tego za zupełnie niezależną kategorię produktów, aby jednocześnie naciskać, ponieważ nie jest to samo co zwykły papierowy rynek ręczników, jako potrzeby ludzi, więc ogólny rynek sprzedaży, producenci w celu promowania inwestycji i świadomości konsumentów z wielu ograniczeń, rynku chusteczek poliestrowych z prawdziwego niezależnego rynku nadal istnieją pewne odległości. "Musimy jednak zauważyć, że w ostatnich latach konsumenci stopnia spontanicznej akceptacji chusteczek poliestrowych stopniowo dojrzewali, robili więcej interesów, kupowali więcej ludzi, rynek wyrobów chusteczek poliestrowych stoi przed wielką szansą.

Przemysł przewiduje, że rynek chusteczek poliestrowych w Chinach znajduje się w "okresie wyładunku", będzie małą rzeczą, aby złamać lód i promować rozwój branży. Czy szczególny okres grypy może się wydarzyć? Większość domowych rodzajów chusteczek poliestrowych jest również ograniczona do zwykłych, czystych, antybakteryjnych kategorii chusteczek poliestrowych, a także świata, zwłaszcza w Ameryce Północnej, Europie i innych rozwiniętych krajach i regionach, rodzaju chusteczek poliestrowych wykraczających poza zasięg kognitywny, Dezynfekcja chusteczek poliestrowych jest popularna w obcych krajach właśnie pojawiła się w krajowym przykładzie. Dlatego krajowy rynek chusteczek poliestrowych jest również gotowy do międzynarodowych standardów. Firmy rozumieją również, że trendy rynkowe nie mogą kontrolować, kiedy tylko powstanie rynek chusteczek poliestrowych, muszą szybko śledzić. W tym sensie, czy prędzej czy później rynek zetknie się z poliestrem.
Chusteczki poliestrowe jak przed i po 2000 r., Aby wejść w "egzotyczne" w Chinach, choć rynek wewnętrzny, względnie niska penetracja chusteczek poliestrowych, jest nadal w dużym zapotrzebowaniu przed okresem parzenia, ale w ostatnich latach przyspieszyła tempo rozwoju.

Wraz ze wzrastającym przychodem naszych mieszkańców rokrocznie klasa średnia i młodzi ludzie, rodziny rodziny o białych kołach rosną nadal, zmiany stylu życia, struktura konsumpcji od przetrwania konsumpcji do rozwoju konsumpcji, od tradycyjnej konsumpcji do nowego konsumenta ulepszenia, pojęcia zdrowotne, czysta świadomość Wraz ze wzrostem, który stał się chińskim poliestrem, chciano gwałtowny wzrost ważnego rynku makro-bazowego. W związku z tym oczekuje się, że przyszła dynamika rynku chusteczek poliestrowych w Chinach będzie nadal znajdować się na czele świata, a udział tkanek poliestrowych w globalnej proporcji wzrośnie z roku na rok.

Według China Paper Industry stowarzyszenia papierowych statystyk Komitetu, od 2011 do 2015 r., Chińskich chusteczek poliestrowych rozmiar rynku od 1,36 mld juanów do 2,99 mld juanów, roczne stawki związku 21,77%. Wśród nich chusteczki poliestrowe w Chinach w 2014 r. Wielkości 2,43 mld juanów, około 400 mln dolarów, stanowiących część światu około 2,9%, w porównaniu z 2009 r. Wzrosły o 0,5 punktu procentowego. Oczekuje się, że rynek chusteczek poliestrowych w Chinach nadal utrzyma szybki wzrost w przyszłości.