Włókniny poliestrowej chusteczki
Jun 16, 2017

Włókniny poliestrowej chusteczki


Włókniny używany do produkcji poliestru chusteczki jest: to nie jest tkana przędzy pojedynczej, łączyć, ale włókna są bezpośrednio połączone razem poprzez środki fizyczne, więc kiedy się kiedy trzymać w ubrania, znajdziesz się, że nie jest to wątek główny. Materiały nietkane przebić się przez tradycyjne włókienniczych zasada i ma krótki proces, szybkość produkcji, wysoka wydajność, niskie koszty, może służyć jako chusteczki poliester produkcji producentów surowców i innych cech.

Non-woven (znany również jako włóknina), jest nowej generacji materiały przyjazne środowisku, z wodoodporna, oddychająca, elastyczne, bez spalania, nietoksyczne niedrażniący, bogate kolory i tak dalej. Poliester chusteczki jest szeroko stosowany w podłoże produktu. Materiału, jeśli umieszczony w odkrytym przez naturalny rozkład jego długie życie tylko 90 dni, umieszczone w pomieszczeniu w ciągu 5 lat rozkładu, palenie, nietoksyczny, bez smaku i bez żadnych starszego materiału, który nie zanieczyszcza środowiska, tak wynikające z ochrony środowiska, nadaje się do prania i innych obiektów. To wykorzystuje wysokiej profil plasterki, krótkich włókien lub włókna, tworząc nowe błonnika produkty z miękka, przewiewna i płaskie struktury utworzone przez wiele sieci web tworzących metod i technik konsolidacji.

Ma cechy krótki proces przepływu, wysokiej wydajności, niski koszt, szybko wiele zmian, różnorodnych surowców i innych cech, włóknin zgodnie z procesami produkcji można podzielić na:

1. włóknin, Angielska nazwa nonweaven, również tłumaczone jako włókniny. To tkanina i powstawania tkaniny, ale krótki włókienniczych włókno lub włókna orientacji lub wsparcie losowe, powstawania struktury włókien, a następnie użycie mechaniczne, termiczne lub chemiczne metody, takie jak wzmocnienie z. Po prostu mówiąc: to nie jest tkana przędzy pojedynczej, węzeł razem, ale włókno bezpośrednio poprzez fizyczne metody sklejonych ze sobą, więc kiedy otrzymasz swoje ubrania w nazwie lepkie, będzie znaleźć, nie jest głównym wątku.

2. Non metalowych tak długo, jak materiał jest błonnik, w tym włókna poliestrowe, Włókno polipropylenowe, włókna szklanego, włókna węglowego i włókna naturalne (takie jak włókna bawełnianego recyklingu, włókna lnu, konopi, juty i sizalu itp.) i tak dalej.

3. włókniny metody produkcji są więcej, ale zasadniczo tym przygotowania surowców, sieci, sieci zbrojenia, wykańczania i rolki do pięciu procesów produkcyjnych. Przygotowanie surowców, w tym włókna otwarcie, mieszanie, zanieczyszczeń, tankowania agenta i antystatykiem, jest niezbędne do zapewnienia jakości procesu przygotowania sieci. Sieć jest na etapie formowania sieci web błonnika, który jest jednym z kroków przetwarzania ważne dla produkcji włóknin. Jakość sieci web bezpośrednio wpływa na wydajność i wykorzystanie włókniny. Materiały nietkane siatki jest głównie suche, mokre, polimeru wytłaczania Metoda trzy. Wzmocnienie sieci web to ważny proces tworzenia sieci z niektórych siły i tworząc strukturę włókniny. Ma decydujący wpływ na jakość produktu. W chwili obecnej, metod powszechnie stosowanych zbrojenia są mechaniczne wzmocnienie, zbrojenia chemicznych i nadal w ciąży z zbrojenia. Kończąc proces obejmuje, suszenie, pieczenia, wykończenia, calendering, odziarniania, powłoka, układania, barwienia, drukowania, cięcie, itp. Celem jest poprawa wydajności produktu końcowego, dodając piękna. Wreszcie, włókniny są rzutowane jako wymagane