Poliester Wipes Koncentruje się na R & D i produkcji
May 11, 2017

Firma została założona w 2002 roku i obsadzona w 2005 roku. Firma Polyester chciwa długoletnią działalność badawczo-rozwojową i produkcję specjalnych włókien, główne produkty to jedwab poliestrowy o wysokiej wytrzymałości (specjalne włókno wielofioletowe), chusteczki poliestrowe o wysokiej wytrzymałości Jedwab nylonowy (nylon 6, nylon 66), polietylen o bardzo wysokim ciężarze cząsteczkowym.

Produkty są szeroko stosowane w przemyśle, tkactwie ludowym, wstążce, nici do szycia, linii wędkarskiej, geowłókninie, tkaniny Pengge, poliestrowych chusteczek gumowych, szkieletach produktów z tworzyw sztucznych, linii zasłonowych, szmatki odcieniowej, liny, drutu, szkieletu kablowego, sportu, Materiały medyczne, kosmonautyka, żegluga, wyroby medyczne, kuloodporne, materiały z tkanin filtracyjnych i inne branże

Główne badania produkcji i rozwoju różnych rodzajów włóknin produktów, takich jak różne typy chusteczek, chustki, chusteczki poliestrowe ręczniki jednorazowego użytku, jednorazowe ręczniki do mycia i tak dalej. Obecnie firma ma wiodące na rynku środowisko GMP produkcji i zarządzania, łączna powierzchnia 3000 metrów kwadratowych czyste warsztaty od 10 000 fabryki czystej produkcji do 100 laboratorium mikrobiologicznego i laboratorium wszystko, chusteczki poliestrowe można zrobić w najbardziej rygorystycznej jakości kontroli. Urządzenia do produkcji chusteczek poliestrowych importowane z Niemiec, Francji. Firma jest wyposażona w system oczyszczania wody odwróconej osmozy, wiele linii automatycznego czyszczenia na mokro, wilgotność wody produkcyjnej są traktowane do ultra czystej wody EDI, a także do oddziału medycznego norm wody. Profesjonalne OEM OEM różne chusteczki, ręczniki bawełniane i inne produkty. Firma może produkować bezalkoholowe, bez smaku, nie fluorescencyjny środek wysokiej jakości chusteczek, linie produktów: chusteczki ręczne dziecka, chusteczki bawełniane, chusteczki z bambusa włókna i tak dalej. Firma posiada pierwszorzędną grupę badawczo-rozwojową, technologię nietkaną oraz codzienną integrację pionową technologii chemicznych. Mamy do czynienia z globalnym entuzjazmem do podjęcia różnych produktów chusteczki, szaliki produktów ODM i OEM.

Firma jest członkiem Asia Nonwovens Association, China Industrial Textiles Association i została oceniona jako high-tech przedsiębiorstw w prowincji Zhejiang, chusteczki poliestrowe w przędzeniu grupa chmura bambusowe światłowodowe globalne spunlace włókniny roślin demonstracji, Shaoxing City Przedsiębiorstwa uczciwości, przedsiębiorstwa przyjazne środowisku, przedsiębiorstwa Mianjian. Firmy w "pierwszej jakości, klient najpierw, ciągłe innowacje, dążenie do doskonałości" filozofii biznesu, a stopniowo rozwinął się w dużej produkcji krajowej, zaawansowane wyposażenie, materiały zdrowotne, tkaniny maski, chusteczki i opatrunki medyczne biznesu, firma teraz to Ma dwa zaawansowane nawierzchnie poprzeczne i równoległe spunlace włókniny linii produkcyjnych. Specjalizuje się w produkcji 30-300 g surowców, takich jak włókna wiskozowe, włókno poliestrowe, włókno bawełniane, bambusowe włókno, włókno ultrafilne i włókno chitynowe / M2 różne specyfikacje produktów, szerokość od 6,5cm ~ 320cm, roczna zdolność produkcyjna 13000 mnóstwo; Jego produkty są eksportowane głównie do Europy, Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Singapuru, Japonii, Bliskiego Wschodu i innych rozwiniętych krajów i regionów. Uważamy, że firma będzie zaawansowaną koncepcją zarządzania, lepszą jakością produktów, aby wygrać wszystkich przyjaciół na chwałę i wsparcie. Będziemy zawsze i tak zawsze wychodzić naprzeciw innowacjom, produktom włóknin i włóknin, aby stworzyć wspaniałe!