Poliester Wipes Łatwy w Użytkowaniu, Wybierz Dalsze Uwaga
Aug 02, 2017

Poliester Wipes łatwy w obsłudze, wybierz większą uwagę
1, urodził się noworodka skóra delikatna, każda toaleta, wytrzeć wilgotne chusteczki na dziecko, zrobić małą osolę czyste, wygodne.
2, z dzieckiem wyjść na wiele niedogodności, wyjść na torbę mokrej tkanki, w każdej chwili może wycierać drobną twarz, małe brudne ręce i śmierdzący tyłek, to jest bardzo wygodne.
Mokre ręczniki papierowe do kupowania punktów
Należy pamiętać, że opakowanie powinno być powyżej nazwy fabryki, miejsca, telefonu, okresu ważności, składników czynnych, numeru partii produkcyjnej, daty produkcji, numeru pozwolenia na zdrowie, wdrożenia standardów zdrowotnych, instrukcji i środków ostrożności itd.
· Zwróć uwagę, że różne zastosowania włókien Poliestru mają swoje własne okresy przechowywania.
· "Zwykła tkanina poliestrowa" służy głównie do czyszczenia skóry, okres trwałości wynosi zazwyczaj 6 miesięcy - 3 lata.
"Dezynfekcja Poliestrów Wipes" jest podzielona na dwa rodzaje, jedną na małe rany i otaczającą skórę czystą i dezynfekcyjną; drugi jest szeroko spektrum działania bakteriobójczego do czyszczenia skóry, wygładzanie, dezynfekcja, sterylizacja i codzienne potrzeby, zdrowie Dezynfekcja środków sanitarnych, dwa sterylizacji Polyester Wipes okres trwałości 2 lata.
"Baby Care Polyester Wipes" jest przeznaczony do czyszczenia i pielęgnacji twarzy dziecka lub bioder, okres przechowywania wynosi zazwyczaj 1,5-3 lat.
"Okulary ochronne do makijażu dla kobiet" są na ogół 3 lata; Okres ważności półproduktu "Pielęgnacja Poliestrów" wynosi zazwyczaj 1 rok.
Uwaga do zmysłów
Klarowny poliester Wipes są miękkie, eleganckie smak, faktura biała, po użyciu nie puch.
· Zwracaj uwagę na szczelność
Bagied Polyester Wipes należy zaplombować, nie uszkadzać; pakowane i pakowane opakowania z poliestru Wipes powinny być kompletne, bez uszkodzeń. Uszczelnienie opakowania jest dobre, w celu utrzymania skuteczności sterylizacji sterylizacji tkaniny poliestrowej. Weź Poliestrową chusteczkę, należy natychmiast wkleić uszczelkę, aby uniknąć wysokiej temperatury lub bezpośredniego nasłonecznienia, przez co tkaniny poliestrowe są suche i mają wpływ na korzystanie z wyników.
Uwaga na podrażnienie
Nie należy używać odzieży poliestrowej bezpośrednio do oczu Sassafras, do ucha środkowego i do błon śluzowych, takich jak użycie poliestrowych chusteczek po zaczerwienieniach skóry, swędzeniu, podrażnieniu i innych objawach, należy natychmiast przerwać stosowanie, poważnie pójść do szpitalnego pomieszczenia awaryjnego.
Obecnie na rynku podarunki serwetek z poliestrowych chusteczek można podzielić na dwie kategorie: jedną na Poliestrową Ściereczkę (znaną także jako mokre ręczniki, mokre serwety papierowe itp.), Druga dla zdrowia Poliester Wipes (znany również jako zdrowie miękkie Prześcieradła, chusteczki poliestrowe, chusteczki higieniczne dla niemowląt, chusteczki sanitarne dla kobiet, itp.), Głównie do czyszczenia skóry.
Zgodnie z krajowymi normami, produkty sanitarne Poliester Wipes oprócz wskaźników mikrobiologicznych muszą spełniać normy zdrowotne określone przez ograniczoną wartość, ale także powinny być na E. coli i Staphylococcus aureus mają pewien efekt bakteriobójczy. Niektóre z tych produktów mają również pewną rolę w niszczeniu grzybów, takich jak Candida albicans, oprócz żywności i napojów, niektóre produkty mogą być również używane dla niemowląt lub kobiet sromu czyste.
Zaleca się, aby konsumenci przy zakupie higienicznych tkanin poliestrowych zwracali uwagę na następujące kwestie:
Po pierwsze, opakowanie produktu powinno być nienaruszone, wewnętrzny produkt powinien zawierać wilgoć, nie wysycha.
Po drugie, jasne normy dotyczące logo opakowania, takie jak: wprowadzenie oznaczeń zdrowotnych, jednostek produkcyjnych, adresu, telefonu, instrukcji i środków ostrożności.
Po trzecie, logo powinno również mieć: dział administracji zdrowia numer zatwierdzenia lub rekordu produktu i numer pozwolenia na zdrowie miejsca produkcji.
Po czwarte, numer partii produkcyjnej, ważność lub trwałość.
5, inne istotne informacje, takie jak: składniki aktywne, działanie bakteriobójcze i rola czasu, zakres stosowania.
Ponadto należy używać sanitarnych wstrząsów poliestrowych:
1, sanitarnych Poliestru Wipes raz suche, że utrata bakteriobójczego efektu, więc jeśli czas sterylizacji jest zbyt długi produkty nie mogą grać prawidłowy efekt bakteriobójczy.
2, higieniczne efekty sterylizacji poliestru Wipes są ograniczone, głównie odgrywają rolę w czyszczeniu i sanitacji, nie mogą być używane jako środek dezynfekujący, zaraz po zakażeniu patogennymi mikroorganizmami powinny również używać leczenia dezynfekującego.