Jak wyczyścić mopa
Jun 22, 2018

Pozycja mopa w czyszczeniu domowym jest bardzo wysoka, szczególnie przy codziennym czyszczeniu podłogi. Jednak wiele osób napotka na pewne problemy związane z czyszczeniem mopa, takie jak mop jest zbyt brudny, jak czyścić mop, mop zostanie poplamiony dużą ilością brudu podczas czyszczenia podłogi, więc bardzo ważne jest również czyszczenie mopa . Tutaj, aby podać kilka metod odniesienia, mamy nadzieję pomóc.

Usuń substancję stałą z mopa . Aby lepiej wyczyścić mop, bardzo ważne jest, aby najpierw zmyć stały materiał na mopie. Bardzo łatwo jest usunąć stały materiał i umyć mop wodą. Dlatego przy czyszczeniu mopów bardzo dobrze jest rozwinąć zwyczaj mycia materiałów stałych na mopie.


Użyj proszku detergentu. Właściwe użycie niektórych środków czyszczących jest również łatwiejsze do oczyszczenia mopa , można użyć proszku do prania, myć mopa proszkiem do prania, szybciej szybciej, a zdolność do czyszczenia jest również silna. Możesz najpierw zanurzyć mopa w wodzie z detergentem, aby mop był lepiej oczyszczony.


Użyj detergentu. Jeśli mop jest higieniczny w kuchni, prawdopodobnie będzie tłusty, więc łatwiej jest również wyczyścić brudny materiał na mopie za pomocą detergentu. Możesz wziąć odpowiednią ilość detergentu, następnie dodać wodę, a następnie włożyć mopa do środka, aby ułatwić czyszczenie, efekt jest również bardzo dobry.

Wybierz, aby użyć gorącej wody. Jeśli twój własny mop nie był czyszczony przez długi czas, na pewno będzie bardzo brudny, więc możesz go najpierw namoczyć gorącą wodą, więc łatwiej jest rozpuścić trochę brudnego materiału na mopie i sprawić, żeby mop był czysty i czyste, co jest bardzo ważne.

Użyj mydła. Jeśli zwykłe nawyki mydleniowe, wtedy użycie mydła jest całkiem dobre, można również wyczyścić mop, mydło ma również silną zdolność dekontaminacji, może usunąć brudny materiał na mopie , może być lepiej wykorzystane, to jest bardzo dobre.


Hangzhou U-cloths Commodity Co., Ltd.

Jesteśmy profesjonalnym producentem chusteczek czyszczących z Chin.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Village, Banqiao Town

Miasto: Linan, Hangzhou

Stan: Zhejiang

Kod pocztowy: 311301

Kraj: Chiny

Kierownik: Shane Zhou

E-mail: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728