Wybierz metodę Woodpulp Wipes
Jul 11, 2017

Wybierz metodę Woodpulp Wipes

1. Włóż szmatki z drewna do krawędzi nosa i delikatnie ją zapach. Jeśli jest to dobra ściereczka Woodpulp, możemy poczuć delikatny, cicho elegancki smak. Nie ma podrażnień. Jeśli jest to worek gorszej drewnianej szlamu, poczujemy zapach wyraźnego ostrego zapachu. 2. Wysokiej jakości szlafrok z drewna lakierem damskie wykonany jest z wysokiej jakości surowców. Widzimy, że nie ma przędzenia białego ani żadnych zanieczyszczeń. I gorsze Woodpulp Wipes ich surowiec jest bardzo słaba, widzimy, że ma oczywiste zanieczyszczenia, wysokiej jakości Woodpulp Wipes w procesie używania, nie będzie widoczne puszystość, a gorsze Woodpulp Wipes w procesie używania ma oczywiste puszystość. Po wyjęciu ręcznika drewnianego szlamu, jeśli Wieszaki Woodpulp staną się spleśniałe i spleśniały, nie będzie można użyć ściereczki Woodpulp. Jeśli odczuwasz podrażnienie skóry podczas używania ściereczki Woodpulp, należy ją natychmiast wyłączyć, aby nie wyrządzić większej szkody. 4. Ostrożnie sprawdź dostępność produktu i wybierz produkty zwykłych producentów z dokładnym adresem, telefonem serwisowym, normami higieny, standardami przedsiębiorstwa i odpowiednimi rejestrami numerów.

Producent Woodpulp Wipes, aby zaspokoić zapotrzebowanie na materiały eksploatacyjne, nasza firma długoterminowa produkcja wysokiej jakości Woodpulp Wipes, może dostarczyć Państwu wysokiej jakości usługi, zapraszamy Cię do obecności, oczekując na współpracę z Państwem.

Główne surowce: zazwyczaj wykonane z miękkiej tkaniny nietkanej. Główne składniki: glikol propylenowy, fenoksyetanol, mleczan sodu, rumianek, delikatna woda, węglan hydroksyetylu, p-hydroksybenzoesan metylu, uwodorniony olej rycynowy PEG-60, polieter 20-latek PPG - 8 - alkohol cetylowy -, czterosiarczan etylenodiaminotetraoctowy, chlorowany heksadecylopirydyna z miękkimi, naturalnymi środkami czyszczącymi, pielęgnacja skóry; PH 5.0, skutecznie czyści skórę, zachowując równowagę wilgoci w całym ciele. Delikatna pielęgnacja, może być stosowana codziennie, może być również użyta do wycierania rąk i twarzy; Grube i trwałe ręczniki, dodawane miękkie składniki, miękkie i miękkie; Poprzez badania mikrobiologiczne w celu zapewnienia higieny i bezpieczeństwa.

Z punktu widzenia zdrowia, w porównaniu do czyszczenia wody, przy użyciu miękkich ściereczek chusteczek jest najlepszą metodą. Z miękkiej pulpy drewna po mokry ręcznik, aby przetrzeć powierzchnię skóry, aby utworzyć warstwę właściwości nawilżających folii ochronnej, bardzo skuteczne czyszczenie, jest również bodziec, a dzień zimny z miękkiej Woodpulp Wipes może być używany trochę ciepła .

Lakier Woodpulp na rynku można podzielić na dwa rodzaje: jeden rodzaj ma być dezynfekowany sam, ale nie może dezynfekować inne towary, wewnątrz zawiera skład pielęgnacji skóry, może tylko nawilżenie skóry i utrzymanie. Czy zdezynfekowany, inny rodzaj jest nie tylko sam, ale także dla innych elementów może być również używany z dezynfekcją dezynfekcji mokrych ręczników, masy celulozowej może być stosowany do otarcia skóry, zadrapania i inne dezynfekcje lub sterylizacji, ogólnie wskaże dezynfekcję lub sterylizacja w opakowaniach. Najlepiej wybrać pasteryzowane chusteczki z funkcją bakteriobójczą.

Produkt Woodpulp Wipes jest dużo bardziej flizowany, z opakowań różnych punktów, małego opakowania, dwóch sztuk małych opakowań, 10 niezależnych opakowań, ładowania dla różnych numerów toreb, pudełek i puszek itp .; Z użytego materiału bazowego dzieli się na nie walcowane na gorąco (lub gorące wiatry) włókniny, wolne od pyłu papiery (lub suchy papier), grzbiety wodne nietkane; Jest używany do celów ogólnego przeznaczenia, niemowląt, celów komercyjnych i turystyki. Wytrzeć twarz i dłonie dezynfekcją mokrej tkanki, która jest zarówno higieniczna, jak i wygodna. Jednak różne produkty na mokrej nawierzchni mają różne zastosowania.