Wybierz dziecko stosowania poliester chusteczki co uwagę na Problem
Jun 05, 2017

Poliester chusteczki Wybierz dziecko, dla aplikacji poliester chusteczki co uwagę na problem?

Po pierwsze jak zapewnić, że zdrowie kwalifikacje

1, chusteczki marki mieć fałszywe, więc wybrać duże centra handlowe, Artykuły spożywcze, duże witryny platformy, corporate Oficjalna strona te kanały formalne, jest uniknięcie najlepszym sposobem, aby kupić fałszywe. Następujące czynności są takie same, jak "

2, z powrotem powiedzieć tekstury chusteczki do sędziego, bo mała fabryka przetwarzania mokre chusteczki ogólnie tanich linii, niechętnie używać dobrą bazą Włóknina do kiedy masz mokre chusteczki, więc zbyt tanie chusteczki kupić uważnie następujące są takie same s "

3, nie należy używać daty zbyt długo produkcji produktu. Chusteczki okres ważności jest zazwyczaj więcej niż półtora roku, wiele matek w zakupy złapać zniżki rokowań, będzie kupić dużo pamięci masowej, chyba, że bardzo szybko zużywają takich jak nowe dziecko 10 Torby chusteczki niecałe dwa miesiące na wykorzystanie światła , lub nie jest zalecane aby to zrobić, zwłaszcza stosowania więcej niż sześć miesięcy składowania. Następujące czynności są takie same, jak "

4, zwróć uwagę, na opakowaniu, na etykiecie, informacje producenta, głównych składników, pozwala na zdrowie, norm zdrowotnych, Data produkcji, okres ważności i innych treści, regularne producentów produktów, etykietowania jest bardziej kompletny. Następujące czynności są takie same, jak "

Po drugie zwrócić uwagę na surowce używane non-woven chusteczki

W założeniu higieny kwalifikowaną, włóknina tekstury mają bezpośredni wpływ na wykorzystanie mokre chusteczki wydajności. Następujące czynności są takie same, jak "

1, baby chusteczki surowce powinny być spunlaced włóknin, spunlace jest procesem formowania włókniny. Następujące czynności są takie same, jak "

2, dla baby chusteczki spunlace-tkanin, głównym składnikiem jest wiskoza (oparty bawełny naturalny błonnik) i poliestru (włókien chemicznych), zwykle stosunek 3: 7, stosunek 5: 5, 7:3 argument, odnoszące się do zawartości wiskoza i poliester, 3 godzin/godziny, 7 minuty/minut temu odnosi się do pr oportion 30% poliester stanowiły 70% poliester. 7:3 odnosi się do 70% wiskoza, poliester stanowiły 30%, im wyższa zawartość kleju, oczywiście, tym lepsza jakość, koszty, tym wyższa cena. Ponadto im wyższa zawartość kleju, miękkie ciało ręcznikiem, retencji wody i absorpcja wody jest również lepsze, baby chusteczki 5:5 na dobra podstawowe, czuć i absorpcja wody może być. Następujące czynności są takie same, jak "

3, Grubość: grubość włókniny z gm2, to Waga na metr kwadratowy. Ogólnie rzecz biorąc 50g z włókniny oznacza, że waga na metr kwadratowy jest 50g. Chusteczki są oczywiście gruba jest lepiej, ale dziecko chusteczki większość włóknin pomiędzy 40 g - 60 g. Korzystanie z 40g lub mniej surowców włóknina dziecko, chusteczki nie są zalecane do stosowania matki, głównie małych fabryk spośród ogólnej jakości komplementy, zdrowie jest również niepokojące. 50g włókniny, jest wybór najbardziej matki, nie high-end, ale cena jest zwykle dobry. Następujące czynności są takie same, jak "

4, wzór poliestru chusteczki: większość chusteczki są gładkie, a niektóre marki będzie używać specjalnego deseniu z włóknin. Istnieją wzory chusteczek nawilżanych na visual i czuć są dobre, ale ogólną jakość sędzia również powinny być oparte na niektóre elementy do sędziego, nie wzór produktów musi być dobrej jakości.