Chusteczki Babypipe nie mogą dodawać składników
Oct 13, 2017


Chusteczki Baby Woodpulp nie mogą dodawać składników, skóra dziecka jest stosunkowo wrażliwa, dlatego przy produkcji chusteczek Woodpulp należy zwrócić uwagę na to, że niektóre nie mogą dodawać składników: zapach, środek fluorescencyjny, alkohol, środki konserwujące itp .:
istota:
Przyprawy i alkohol są uważane za łatwe do wyprodukowania składników stymulujących, więc aromat powinien również być oparty na preferencjach konsumentów do wyboru, ale na zwiększeniu składu skóry, aby zwiększyć ryzyko alergii, więc dla produktów dla dzieci , powinien zapewnić naturalną czystość jest dobry The So, wiele marek ścierek Woodpulp są wyraźnie oznaczone "bez dodatku alkoholu i przypraw."
Środek fluorescencyjny:
Środki fluorescencyjne nie powinny również pojawiać się w ściereczkach Woodpulp. Jeśli ściereczki Woodpulp zawierają czynnik fluorescencyjny, należy go dodać do obróbki włókniny, która jest również złym składnikiem skóry dziecka.
alkohol
Alkohol w roli ścierek Woodpulp to głównie sterylizacja, ale alkohol jest lotny, łatwo zetrzeć utratę wilgoci na powierzchni skóry, czuć się mocno i sucho, co powoduje dyskomfort skóry, więc nie nadaje się dla dziecka.
konserwant
Celem środków konserwujących jest ochrona produktu przed skażeniem mikrobiologicznym oraz wydłużenie okresu przydatności do spożycia produktu i jego żywotności. Jednak niewłaściwe stosowanie konserwantów może powodować alergiczne zapalenie skóry. Oprócz przypraw, konserwanty są drugą najczęstszą przyczyną podrażnień skóry i podrażnień skóry.
Nie w pełni wysterylizowana woda
Chusteczki Babypulp są głównym składnikiem wody, woda musi być oczyszczona czystą wodą lub bakteriami w wodzie, ale będzie się mnożyć w ściereczkach Woodpulp na skórze dziecka i niekorzystnym dla zdrowia. Skóra dziecka jest bardziej wrażliwa na czas zakupu, należy obejrzeć powyższe kilka składników, jeśli nie można kupić, aby uniknąć uszkodzenia skóry dziecka.
1, nie może zastąpić ręki
Jeszcze kilka lat temu Ministerstwo Zdrowia w sprawie wprowadzenia papieru toaletowego "ścieków do dezynfekcji", ściereczek Woodpulp i innych opakowań produktów nie będzie oznaczało "dezynfekcji", "sterylizacji" i innych słów, ale obecna "dezynfekcja" "Nadal jest ważnym punktem sprzedaży dla tych produktów.
Podobnie jak w przypadku ścierek Woodpulp reklamowanych punktem sprzedaży jest "dezynfekcja, sterylizacja", osoby używające ściereczek Woodpulp nie myją rąk i całkowicie zapominają, że w rękach pozostają składniki chemiczne, co sprawia, że dzieci są szkodliwe.
W przypadku ściereczek Woodpulp nie oznacza to mycia rąk. Lekarze podkreślali, że ściereczki Woodpulp nie mają znaczenia, jak pocierają dłonie, nie mogą usunąć powierzchni skóry bakterii, umyć ręce mydłem, w połączeniu z przepływem wody, jest najbardziej czysty.
2, nie można użyć ponownie
Badanie przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych pokazuje również, że ściereczki Woodpulp, po ich ponownym użyciu, nie tylko nie oczyszczają bakterii, ale również niektórych żywych bakterii na nieskażonej powierzchni. Uważaj więc, najlepiej przetrzyj nową powierzchnię ręcznikiem papierowym, nie używaj jej do wycierania oczu i innych delikatnych części.
3, nie należy bezpośrednio wycierać oczu
Szczególną potrzebę przypomnienia jest użycie chusteczki do wycierania Woodpulp, w szczególności, nie należy bezpośrednio wycierać oczu, ucha środkowego i błony śluzowej, takich jak stosowanie skóry po obrzęk, swędzenie i inne objawy, należy natychmiast zaprzestać używania.
4, kupuj niezawodny wybór marki
Chusteczki Woodpulp zawierają dużo płynnych, bardzo łatwych do rozmnażania bakterii, które w procesie produkcyjnym wymagają stosunkowo surowych, regularnych producentów, pracowników na co dzień w powietrzu w celu dezynfekcji ozonem, aby zapewnić, że ściereczki Woodpulp w produkcji powietrza W zanieczyszczeniu bakteryjnym, najlepszym wyborem do zakupu, gdy informacja o produkcie jest kompletna, dobra reputacja produktów regularnych producentów.
Po drugie, spróbuj użyć każdego kawałka drewna, który ma małą paczkę małych ścierek drewnianych, takich jak użycie wybranych ścierek Woodpulp, każdy powinien być zapieczętowany po użyciu, tak szybko, jak to możliwe, aby uniknąć lotnej substancji czynnej.
5, najlepszy wybór bez zapachu
Chusteczki Woodpulp jest podstawowym składnikiem nie ma zapachu, zwykle wyczuwamy zapach herbaty, zapach lawendy, dodajemy przez dodanie zapachu, nie wybieramy pachnących ściereczek Woodpulp, oznacza to, że dostęp do mniejszej ilości dodatków, dla dziecka Słowa, ważniejsze.
6, w rzeczywistości nie niskiego węgla
Produkcja ścierek Woodpulp jest głównym surowcem do produkcji włókniny, głównym składnikiem jest polipropylen klasy polipropylenowej. Dlatego szerokie stosowanie ściereczek Woodpulp nie tylko marnuje cenne zasoby ropy, ale także łatwo rozkłada się po rozpadzie, co łatwo prowadzi do nowego "białego zanieczyszczenia".